سفارش و انتخاب محصول
پرداخت آنلاین وجه محصول
دانلود به صورت آنی و فوری


آموزش و راهنمای خرید محصول و پرداخت آنلاین

تمام محصولات فروشگاه به صورت مجازی و فایل دانلودی هستند و به همین دلیل پس از خرید امکان برگشت محصول و استرداد وجه واریزی نمی باشد. با دقت خرید کنید.

 

مرحله ۱ – در صفحه خرید محصول ، ابتدا ایمیل خود را حتما وارد کنید (لینک دانلود محصول به ایمیل شما ارسال خواهد شد) ، سپس با زدن دکمه پرداخت آنلاین به درگاه پرداخت زرین پال هدایت می شوید.

مرحله ۲ – در این مرحله باید به چند نکته توجه فرمایید :

۱ – شما لازم نیست که عضو سایت زرین پال شوید و بدون عضویت در سایت زرین پال نیز می توانید پرداخت خود را تکمیل کنید . پیشنهاد می کنیم که در صورتی که مرتبا پرداخت اینترنتی دارید ، عضو سایت زرین پال شوید.

۲ – دریافت کننده باید به نام  وحید کریمی دره قیلان باشد ، همچنین مبلغ پرداختی خود را دوباره بررسی کنید . مبلغ پرداختی در این مرحله تومان است.

۳ – بانک صادر کننده کارتی که می خواهید با آن پرداخت را انجام دهید را انتخاب کنید .

۴ – انتخاب درگاه پرداخت

۵ – بر روی پرداخت صورتحساب کلیک کنید . بعد از چند لحظه به صفحه بانک هدایت می شوید.

برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید

 dsf

مرحله ۳ – بعد از ورود به صفحه پرداخت اینترنتی بانک مربوطه ( در این مثال بانک پارسیان ) مراحل زیر را دنبال کنید :

۱ – در این مرحله فروشگاه اینترنتی باید زرین پال ( سامان سیستم ) معرفی شده باشد و مبلغ خرید نیز به ریال می آید.

۲ – شماره کارت خود ، رمز اینترنتی ، کد ۳ یا ۴ رقمی و تاریخ انقضای کار خود را همراه با حروفی که در تصویر می بینید در فیلد های مربوطه به درستی وارد کنید . در صورتی که رمز اینترنتی خود را نمی دانید ، با استفاده از راهنمای دریافت رمز دوم ، می توانید رمز اینترنتی را به دست آورید.

۳ – با زدن دکمه پرداخت در صورتی که همه اطلاعات درست باشد با موفقیت به صفحه زرین پال می روید در غیر این صورت در صفحه زرین پال به شما اطلاع داده می شود که پرداخت به درستی انجام نگرفته.

برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید

مرحله ۴ – بازگشت به درگاه پرداخت زرین پال که در این مرحله اطلاعات دریافتی زیر را مرور کنید :

به شما اطلاع داده می شود که تراکنش با موفقیت ثبت گردیده و اطلاعات پرداخت را به شما نشان می دهد از جمله شماره تراکنش ، شماره رسید دیجیتالی ، تاریخ تراکنش . پیشنهاد می شود که یک کپی از اطلاعات را در محلی ذخیره کنید ، تا در صورتی که اگر احیانا مشکلی در آینده به وجود آمد با توجه به اطلاعات شما بتوانیم مورد را پیگیری کنیم .

سپس بر روی دکمه انتقال به وب سایت درخواست کننده کلیک کنید . در صورتی که این دکمه را کلیک نکنید به صورت خودکار بعد از حدودا ۳۰ ثانیه به وب سایت pnusoal.ir انتقال پیدا می کنید .

توجه کنید که حتما به وب سایت pnusoal.ir انتقال داده شوید تا فرآیند پرداخت به درستی تکمیل گردد و لینک دانلود به شما نمایش داده شود و به ایمیل شما نیز ارسال شود .

برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید

 Untitled-4

مرحله ۵ – بعد از زدن دکمه انتقال به سایت درخواست کننده ، معمولا با توجه به مرورگر شما یک پیغام امنیتی به شما نشان داده می شود که بر روی دکمه Continue کلیک کنید.

برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید

 

مرحله ۶ – در صورتی که همه چیز به درستی پیش رفته باشد شما به صفحه دانلود محصول خریداری شده هدایت می شوید. و نیز یک نسخه از لینک محصول خریداری شده به ایمیل اعلامی شما ارسال خواهد شد .

برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید

 Untitled-6


دیدگاه کاربران در مورد این مطلب:

سلام من فایل سوالات را دانلود کردم حالا که میخوام باز کنم پسورد میخواد باید چکار کنم

[پاسخ]

وحید پاسخ در تاريخ جولای 23rd, 2013 08:06:

با سلام
چه سوالاتی دانلود کردین ؟؟
هیچ یک از فایل های ما رمز ندارن…..

[پاسخ]

سلام راست میگه بعضی از سوالات . البته جوابشون رمز می خواد

[پاسخ]

مدیر سایت پاسخ در تاريخ آگوست 9th, 2014 23:05:

سلام
نه برای باز کردن و پرینت گرفتن نیازی به رمز ندارن فقط برای جلو گیری از حذف لوگو سایت رمز دارن شما نمونه سوالات را از حال فشرده خارج کنید و بعد باز کنید . ویا از نرم افزار های دیگه برای باز کردن فایل های پی دی اف استفاده کنید. اگر باز با مشکل برخوردید با ایمیل پستیبان تماس بگیرید تا فایل را مستقیما برای شما ارسال کنیم با تشکر

[پاسخ]


افزودن دیدگاه: