فایل کامل نمونه سوالات نیمسال اول 92-93 به همراه پاسخنامه

فایل کامل نمونه سوالات نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور

 

 

 

شامل ۴۲ رشته و گرایش کاملا طبقه بندی شده (نیمسال اول ۹۳-۹۲) دانشگاه پیام نور

سوالات طبقه شدی برای هر رشته بر اساس «نام درس»

پاسخنامه های تستی و تشریحی طبقه شدی برای هر رشته بر اساس «نام درس» 

 

 

 

بدون آرم تبلیغاتی

 

حجم فایل : 1.5 گیگابایت

بیش از ۳۰۰۰ فایل سوال و فایل پاسخنامه

کاملترین پکیج موجود نمونه سوالات نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور در اینترنت

 

افرادی که نمونه سوالات را به صورت کامل خریداری کنند ، به محض آپدیت فایلها ، فایلهای بروز شده به صورت رایگان به ایمیل آنها ارسال خواهد شد.

دارای پاسخنامه های تستی

 

 

 

 

نــــــــــــکــــــــات مـــــــــــهـــــــــــــــــــــم

 

۱دوستان عزیزی که قادر به دانلود فایل به دلیل حجم بالا نیستند ، می توانند بعد از پرداخت وجه محصول به پشتیبانی سایت اعلام کنند تا با پرداخت ۷ هزار تومان فایل را به صورت رایت شده بر روی دی وی دی به صورت پست پیشتاز برایتان ارسال کنیم.

 

2- این مجموعه کاملترین مجموعه نمونه سوالات نیمسال اول ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور به همراه پاسخنامه می باشد و سایر مجموعه های موجود در اینترنت برای این نیمسال فاقد طبقه بندی هستند و همه در یک فایل هستند و تعداد فایل ها بسیار کم و محدود است. پس ما کاملترین مجموعه را برای شما تهیه و تدارک دیده ایم.

 

3- تمامی فایل های سوالات و پاسخنامه ها فاقد آرم و لوگو تبلیغاتی یا هر نوع نوشته می باشند .

 

 

 

شامل ۴۲ رشته و گرایش شامل : دروس عمومی  آمار -ریاضی  مدیریت جهانگردی  مدیریت صنعتی  مدیریت بازرگانی مدیریت دولتی  مهندسی نرم افزار  مهندسی سخت افزار  علوم کامپیوتر  مهندسی فناوری اطلاعات (IT) – مهندسی صنایع  مدیریت پروژه – مدیریت اجرایی  تاریخ  مهندسی آب و خاک  مهندسی ماشین های کشاورزی و مکانیزاسیون اقتصاد کشاورزی (سنتی)  اقتصاد کشاورزی (تجمیع)  مدیریت و ابادانی روستاها  علوم کشاورزی- شیمی  فیزیک روانشناسی  حسابداری – حقوق  زیست شناسی  تعاون و رفاه اجتماعی  روزنامه نگاری  مددکاری – روابط عمومی برنامه ریزی اجتماعی تعاون و رفاه  تربیت بدنی  علوم سیاسی – جغرافیا  زبان و ادبیات فارسی  زبان و ادبیات انگلیسی الهیات تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی  الهیات ادیان و عرفان  الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی  الهیات فلسفه و کلام اسلامی و

 

 

نکته : بعد از پرداخت موفق وجه ، فایلی را دریافت خواهید کرد که لینک مستقیم دانلود  فایل در آن است که می توانید به راحتی و با سرعت هر چه بیشتر فایل کامل را دریافت نمایید.

 

» ايميل خود را صحيح وارد كنيد. بعد از پرداخت موفق ، لينك دانلود به ايميل شما ارسال خواهد شد .
» بعد از درج ايميل بر روي گزينه "خريد آنلاين محصول" كليك كنيد تا به صفحه پرداخت آنلاين منتقل شويد .

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0